KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9109064
nr 910 9064
Blandteknik
Sign K Kiörboe 1835, "Hofjägmästaren John Dan Granath på Rynningsberg, trogna hund Jäger", motivet: 18 x 20
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 september 2014
kl 19:00:00
8/9 09:20:06
8/9 18:52:37
600 kr